Друзі, як і обіцяли – звіт про дію «гранули – трудівниці».

Як ви знаєте, ми не лише виробляємо і продаємо, ми консультуємо і супроводжуємо клієнтів протягом усього вегетативного циклу культури та протягом сезону.

Напередодні травневих свят ми відвідали фермерське господарство «Покровське», що у селі Покровка Кропивницького району. Господарство закупило компост гранулу «Дивогран» влітку минулого року під озимі культури. Нам дуже кортіло наживо поспілкуватись з господарями, що піклуються про якість ґрунтів, та на власні очі побачити дію добрива на ґрунти південного сходу району. То ж дякуємо головному агроному господарства Володимиру Анатолійовичу Нестерцю, що у такий гарячий для аграріїв час примчав своєю нивою нас зустріти та показав поля і поділився враженнями!

І ще, шановні читачі, відкриємо секрет. Ми так хотіли потрапити у ФГ Покровське навесні ще й тому, що Володимир Анатолійович, як справжній спеціаліст, випробовуючи новий продукт, створював тестові ділянки. На одному й тому полі частина землі лишалась без добрива, а на іншій частині добриво вносилось. Ще у телефонних розмовах Володимир Анатолійович говорив, що чудово видно різницю. Де вносилась гранула, а де – ні.

Почали огляд з ріпаку озимого. Восени у ґрунт на частині поля вносилась гранула з розрахунку 365 кг/га розкидачем мінеральних добрив. У період сходу культури, за словами головного агронома, було видно неозброєним оком межу внесення добрив. На частині поля, де вносили компост гранулу, ріпак був більш розвинений, зеленіший. На час нашого приїзду різниця була менш помітною, але на частині поля з «Дивограном» рослини були «міцніші». Навіть з краю поля.

Далі оглядали озимий ячмінь, на поля під який добриво вносилось з розрахунку 250 кг/га. Обидва агронома лишились задоволені станом культури. Не зважаючи на затяжну весну та приморозки ячмінь на тестовій ділянці з компост гранулою був вищий та міцніший. 

Під озиму пшеницю на різних полях вносили 235-250 кг/га добрив. На великому полі неозброєним оком було видно межу. Під «Дивограном» рослини стояли зеленіші та вищі.

Поле з озимим горохом здивувало дружною зеленню. Вносили 250 кг/га. Володимир Анатолійович розказав, що погодні умови при сівбі та після неї були дуже несприятливі. Агроном боявся, що горох не зійде. Але він не просто зійшов, а ще й стійко переніс приморозки.

Володимир Анатолійович пожалів, що не вистачило гранули спробувати на полі під кукурудзу і надіється, що вдасться це зробити цього року. А ще у планах замінити частину мінеральних добрив «Дивограном». Він порахував, що так буде економічно вигідніше та й ґрунти потрібно оздоровлювати, думати про нащадків, про якість землі, яка їм залишиться у спадок.

Колеги, як висновок хочеться сказати, що ми дуже задоволені поїздкою та результатами. Чесно кажучи, навіть ми, виробники, не очікували такої вражаючої швидкодії. Ми рекомендуємо вносити компост гранулу на основі курячого посліду у розрахунку 500 кг/га. У господарстві довели, що навіть при меншому внесенні, гранула діє!

Нагадуємо, що окрім економічної вигоди компост гранула екологічна, не містить шкідливих елементів, допомагає вирівнювати водний баланс, знижує кислотність ґрунтів, оздоровлює ґрунт (сприяє виникненню біоти) та не відлякує ароматами мешканців прилеглих населених пунктів;).

Замовити органічне добриво компост гранулу на основі курячого посліду “Дивогран” можна на сайті, або за телефоном: 0504870064.

Наші агрономи – консультанти завжди допоможуть порадою та, за необхідності, виїдуть у господарство.

Але друзі, дуже вас просимо великі замовлення робити заздалегідь. Щоб ми мали можливість налаштувати виробництво під необхідний об’єм та скорегувати логістику.

Далі буде)! 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я