З Днем Святого Миколая! Бажаємо вам, друзі, під подушкою знайти смачну цукерку, а в житті — світлий шлях до успіху і мрії. Нехай у домі панує радість і здоров’я, у родині — взаєморозуміння та добробут, у серці — любов та надія. І нехай сьогодні буде чудовий ранок, дивовижний день та казковий вечір!

Миколай – один із найшанованіших святих у католицьких, православних, і деяких протестантських церквах.

Культ святого Миколая був особливо популярний у Греції. Звідти він поширився до Італії, Німеччини, України. У 991 році єпископ Регінальд склав “Житіє Святого Миколая”. У 1087 році італійські купці перенесли тіло святого з Мири й перевезли до Барі в Італії (де його мощі зберігаються по сьогодні). На його честь названо українське місто Миколаїв. Покровитель дітей, мандрівників, пекарів, моряків. За звичаєм, поширеним в багатьох європейських країнах, приносить малюкам подарунки на день Святого Миколая. У англомовних країнах, зокрема в США, ототожнюється з Сантою Клаусом, який обдаровує дітей на Різдво.

Українці свято Миколая відзначають з давніх давен, а завдяки шануванню та збереженню традицій цей день ми святкуємо і чекаємо кожен рік.

За легендою, Святий Миколай живе на небі і раз на рік спускається на землю, щоб прийти до діток і принести їм подарунки за гарне навчання, ввічливе поводження, повагу до батьків і старших людей.

Святий Миколай все знає про діток. Все добре і погане записано у нього у великій книзі, яку йому цілий рік допомагають заповнювати янголи.

Миколай – образ, який асоціюється з високими людськими моральними цінностями, глибокою вірою в людяність і праведність. Не лише гроші, а любов, порядність, доброчесність і щиросердя потрібні світу. Завжди, а особливо в цей світлий день у всіх  нас є можливість бути добросіями, благодійниками. Завдяки доброму імені Святого Миколая кожен з нас може зробити щасливими людей – і дорослих, і маленьких. Завжди є можливість, особливо в цей день прийти з казкою і подарувати диво, любов і підтримку тим, хто цього найбільше потребує.

То ж шануймося, робімо добрі справи, створюємо свято!

Умные всё время учатся, глупые и так всё знают…

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я