У вас проблеми з реєстрацією податкової накладної чи з нарахуванням ПДВ при втраті врожаю? Можливо ще якісь проблеми, пов’язані з податковими питаннями? Держава обіцяє консультативну підтримку на місцях! І вам не потрібно йти у податкову, допомогу можна отримати в облдержадміністрації.

Заступник очільника Мінекономіки повідомив, що міністерство у співпраці з податковою та обласними держадміністраціями намагаються полегшити життя аграріїв, створюючи робочі групи для надання консультативної підтримки.

«Вже більше місяця як ми запустили цей процес, який, в першу чергу, спрямований на підвищення обізнаності аграріїв у питаннях оподаткування. В тих регіонах, де були звернення, робочі групи ефективно працюють – по всіх заявках питання або були вирішені, або дані чіткі обґрунтування щодо проблематики на стороні заявника. Закликаємо всіх аграріїв звертатися, за потреби, за консультаціями до профільних робочих груп», – підкреслив заступник Міністра.

За час роботи новостворених груп найбільше звернень було з питань, пов’язаних з наявністю підтверджуючих документів про земельні ділянки у користуванні.

А сьогодні, першого грудня, чиновники обіцяють провести онлайн конференцію і розглянути на державному рівні болюче питання блокування податкових накладних. Обіцяють надати пояснення до таблиці платника податків, щоб аграріям було легше формувати пакет звітної документації.

У Кіровоградській обласній державній адміністрації консультує фермерів спеціаліст ПОНУРА Сергій Васильович. Зателефонувати йому можна за номерами:+38(0522)24-49-43 та +38(099)746-0850.

Бажаємо вам, колеги, зменшення головного болю від паперових проблем!

Умные всё время учатся, глупые и так всё знают…

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я