А чи знаєте ви історію виникнення «Чорної п’ятниці»?

Якось, у середині минулого сторіччя, власники магазинів в Америці помітили приємне регулярне зростання прибутків у п’ятницю після Дня подяки. У деяких підприємців «приємність» дорівнювала річному прибутку. А після п’ятниці починались вихідні, що визнані неофіційним початком сезону святкового шопінгу, то ж приємності зростали ще більше і хотілося продовження. От тут і почав діяти маркетинг, який еволюціонував у розпродажі, що ми зараз спостерігаємо, а інколи й беремо участь.

Але «чорною» п’ятницю назвали не із заздрощів від того, що у підприємців гаманці товстішали, і не від співчуття споживачам, у яких, навпаки, худли. Найпершими п’ятницю після Дня подяки «очорнили» поліцейські Філадельфії. Так, у п’ятдесятих роках, Натан Клегер, репортер, що допомагав поліціантам із написанням звітів, назвав місто чорним від заторів та жахливих подій на дорогах. Аварії та інші дорожньо – транспортні пригоди у ту п’ятницю примусили весь особовий склад поліції взятись до роботи.

А ще день «почорнів» у власників крамниць, які мали багато покупців і дуже мало персоналу. Бо ж персонал гарно відсвяткував напередодні День подяки і просив подовжити відпустку у зв’язку із поганим самопочуттям. Або просто прогулював роботу. У шістдесяті цитували власника відомого маркету, який сказав -«П’ятниця після Дня подяки – це хвороба, яка поступається тільки бубонній чумі. Особливо для тих, кому потрібно продати товар. Продавців завжди менше половини, але кожен відсутній – хворий, і може це довести».

Доречи, маркетологи багато разів намагались змінити назву дня розпродажів. BLACK змінювали на співзвучне та доречне BIG, але нічого у них не вийшло. Люди вперто йменували п’ятницю чорною).

От і ми підтримуємо традиції та пропонуємо в цю п’ятницю біопрепарати за півціни! Купуючи цієї п’ятниці посівний матеріал, на весь його обсяг можна придбати біопрепарати за спеціальною ціною!

Най ваша п’ятниця буде оксамитовою!

Умные всё время учатся, глупые и так всё знают…

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я