На ці гроші перевізник купить нові вагони.

Європейський банк реконструкції та розвитку ухвалив рішення про надання ПАТ «Укрзалізниця» 150 мільйонів доларів кредиту на оновлення рухомого складу. Про це повідомив екс-заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Артем Шевальов на своїй сторінці у Фейсбук, передає «Агробізнес Сьогодні».

«Цей кредит (разом із власними коштами УЗ) дозволить здійснити програму закупівель на суму 260 мільйонів доларів – це близько 6,500 відкритих вантажних вагонів, найбільш вживаних та найбільш зношених у вагонному парку УЗ», – повідомив Шевальов.

Також він зауважив, що позику ЄБРР надав на ринкових засадах, без державної гарантії. За словами Шевальова, це свідчить про те, що компанія на вірному шляху. Крім того він додав, що фінансова організація має умови щодо початку вибірки коштів за цим кредитом.

«(Це- ред.) започаткування роботи нової Наглядової ради УЗ, формальне ухвалення Плану дій щодо корпоративного управління в УЗ, лібералізація вагонного компоненту тарифів УЗ тощо. Всі закупівлі здійснюватимуться через тендерну процедуру, у повній відповідності до Правил публічних закупівель ЄБРР», – уточнив екс-заступник міністра фінансів.

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я