Трохи більше половини українських аграріїв використовують банківське кредитування для покриття частини операційних витрат.

За результатами опитування українських аграріїв, проведеного командою аналітиків Асоціації «Українського клуб аграрного бізнесу», у травні 2018 року 51% українських аграріїв використовують банківське кредитування для покриття частини операційних витрат.

В середньому агровиробники, котрі користуються банківськими кредитами покривають ними 31% операційних витрат. На ринку існує і інший популярний інструмент – товарний кредит. Кожен четвертий аграрій в Україні користується ним та в середньому покриває 29% своїх операційних витрат. Існує також такий інструмент фінансування як товарна розписка, проте він ще не має значної популярності на українському ринку. Лише 2% аграріїв використовують товарні розписки для покриття операційних витрат, а ті хто використовує покриває ними не більше 20%.

Також в ході дослідження було встановлено, що кожен п’ятий український агровиробник використовує як банківські кредити, так і товарні кредити для покриття операційних витрат.

За матеріалами УКАБ

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я