Про UA GROUP MEDIA

ПРО НАС

Творчий колектив UA GroupMedia («UGM») – це спеціалісти, які щиро вірять і роблять усе можливе заради того, щоб журналістика відповідала високим стандартам професіоналізму, порядності та патріотизму. Саме тому пріоритетним напрямком діяльності інформаційно-аналітичного порталу «UGM» є підготовка якісного, унікального, інформаційного, актуального і соціально важливого медіаконтенту, присвяченого життю українського АПК.

Україна – аграрна держава. Агропромисловий комплекс – найважливіша прогресивна галузь в економіці нашої країни, яка дала потужний імпульс розвитку ще одного напрямку – агрожурналістиці. Сьогодні в Україні діє безліч вузькоспеціалізованих, аграрних ЗМІ, які забезпечують сільгоспвиробників якісним медіапродуктом.

Водночас не можемо не відзначити того факту, що сьогодні в інформаційному агропросторі немає повноцінної консолідації аналітичного, розважального та інформаційного контенту, яка б не шкодиларозвитку кожному з цих напрямків.

Розвиток агротехнологій і надія на АПК, як на основну силу подальшого розвитку вітчизняної економіки вимагає своєчасної подачі об’єктивної та актуальної інформації.

У чому принципова відмінність порталу UA GroupMedia від колег з інших видань? Ми не ставимо собі за мету продати інформацію. Навпаки, наше завдання – поділитися нею з іншими. У нас ви не знайдете джинси, ми зберігаємо об’єктивність у власних публікаціях і справедливість у своїх оцінках.

Саме тому в UA GroupMediaви знайдете актуальну інформацію зі світу агробізнесу та агрополітики, дізнаєтеся про всі найцікавіші події в сфері вітчизняного сільського господарства, отримаєте слушні поради щодо технологій вирощування та виробництва, а також зможете переглянути безліч науково-популярних текстових та відеоматеріалів.

Редколегія «UA GroupMedia» – колектив професіоналів із досвідом роботи у різних всеукраїнських суспільно-політичних і вузькоспеціалізованих ЗМІ. Нам завжди є чим поділитися і є що розповісти. Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки. Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей. Приєднуйтесь до UA Group Media!