У Кропивницькому аграрії підтримали хвилю протестів з вимогами відмінити соєві правки, перекривши рух транспорту на автодорозі М-14, в районі виїзду з міста у бік Миколаєва, вчора, 20 березня.

За інформацією місцевого інтернет-видання «Гречка», фермери, представники аграрних спілок і самооборони під час акції вимагали скасувати рішення про відміну ПДВ при експорті соєвих бобів. Відзначимо, хвиля протестів не пройшла повз народних обранців, які ще вчора внесли у порядок питання про скасування соєвих правок. За відповідне рішення проголосували 239 народних депутатів.

«Ми зібралися для того, щоб встановити справедливість. Скасувавши ПДВ при експорті сої з першого вересня 2018 року та насіння ріпаку з першого січня 2020 року, у нас просто заберуть ці гроші олігархи, які будують переробні заводи, – відзначив фермер голова ГС «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько. – Я згоден, що такі підприємства мають будуватися у нашій країні, але не за наш рахунок. Ми недоотримуємо прибутків. По сої реально працюємо вже з нульовою і навіть мінусовою рентабельністю. Можна згадати, як приблизно 10 років тому соєвий шрот завозився з Аргентини і Бразилії. Невже ми знову до цього повернемося і почнемо завозити шрот з інших країн? На жаль, доведеться збільшувати посівні площі під соняшником, а під ці культури будемо їх зменшувати, – наголосив фермер.

https://youtu.be/rBc7KcWiBjU

Читайте також: Питання ПДВ може вирішитися сьогодні

 

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я