У Києві під стінами Кабінету міністрів України проходить Всеукраїнська акція протесту вітчизняних сільгоспвиробників та працівників агропідприємств. Вимоги аграріїв дуже прості:  захисти прав сільськогосподарських виробників та прозорий розподіл державних дотацій в агросектор у розмірі 4 млрд гривень.

Мітингувальники пройшли ходою від Європейської площі до Кабміну. Люди закликають припинити свавілля Мінагрополітики, пов’язане із дискредитованою і непрозорою системою розподілу державної підтримки. Окрім того, вони вимагають від Уряду реалізувати вимоги Аграрного Віче, наслідком якого стала підписана аграріями Резолюція до влади.

Також аграрії піднімають питання стосовно зниження ПДВ на харчові продукти із 20% до 7%. Учасники акції вивели під будівлю Кабміну корів і свиней, сільськогосподарську техніку, привезли цистерни з молоком.

Аграрії «вручать» чиновникам копита і роги тварин, а також виллють молоко під будівлю КМУ. Захід організовано Асоціацією тваринників України спільно з галузевими об’єднаннями та сільськогосподарськими виробниками.

За матеріалами AgroNews

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я