Потрібно повністю перезавантажити державу та її інституції. Тому партія змагатиметься із опонентами у наступних місцевих, парламентських і президентських виборах. Про це представники аграрного політоб’єднання розповіли під час ХІІІ з’їзду Аграрної партії у Києві.

«Аграрна партія стала широкою платформою суспільного єднання, завданням якої є повне перезавантаження держави та її інституцій. Якщо українська влада не стане на шлях реалізації довготривалої стратегії розвитку країни – вона приречена на перманентну кризу», ‒ заявили учасники з’їзду.

В Аграрній партії переконані: брак реальних змін є наслідком відсутності стратегії розбудови Української держави, яку правлячі еліти так і не виробили за 26 років Незалежності. Щоб розвиватися, Українська держава має бути перезавантажена. Її основою мають стати сильні інституції, що гарантують стабільний розвиток, незалежно від персоналій, що їх очолюють.

У резолюції Аграрна партія ставить низку вимог, які повинні лягти в основу стратегії виходу з кризи. Зокрема, політична сила вимагає відновити демократичні принципи роботи влади та свободу слова, реформувати виборчу систему, створити антикорупційний суд і знищити корупцію. В Україні слід забезпечити гідний рівень життя кожній людині, гарантувати захист права власності, провести комплексну земельну реформу і створити умови для ефективного самоврядування громад, ‒ йдеться в резолюції.

Читайте також: Аграрії вийшли на майдан (фото)

Також З’їзд затвердив зміни до Статуту партії та її нову Програму, основою якої є нове розуміння місії Української держави, яка має давати стимули розвитку Людини, родини, громади і всього суспільства.

Аграрна партія братиме участь у наступних місцевих, парламентських і президентських виборах. Разом з тим глава політичної сили Віталій Скоцик зазначив, що партія ставить перед собою чітке завдання ‒ отримати не менше 30% на наступних парламентських виборах, або 160-165 народний депутатів.

«Політична сила з такими амбіціями не може говорити про те, що вона не готується до президентських виборів. Ми готуємося до президентських виборів, але хочу нагадати, що, відповідно до чинного законодавства, кандидати в президенти будуть висуватися тільки в кінці наступного року, а саме з 28 грудня 2018 року. Тоді ми проведемо свій черговий з’їзд і стане відомо, хто буде кандидатом в президенти від Аграрної партії », ‒ цитує Віталія Скоцика газета «День».

 

За матеріалами Аграрної партії

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я