Конфлікт між фермером і власником агрофірми «Нива Плюс», що на Одещині, триває вже близько місяця. Обидві сторони переконані у правомірності власних дій, а правду і власні інтереси відстоюватимуть у суді.

Фермер Ігор Моїсеєнко обробляє ділянку, яка стала предметом суперечки, вже протягом 16 років. Нещодавно він заявив про те, що на його поле, яке він уже встиг засіяти соняшником, заїхала техніка агрофірми «Нива Плюс» з наміром посіяти (!) своє насіння цієї ж культури.

У компанії ж запевняють, що мають новий договір оренди на цю площу і планують обробляти землю, яка стала предметом конфлікту, надалі.

Фермер Ігор Моїсеєнко: «На полі вже є сходи, фаза третього листа. Я маю договір, у якому зазначено, що термін його дії триває до виставлення земельної ділянки на торги. Але це не зупиняє агрофірму, яка планує сіяти соняшник по соняшнику».

Микола Якубенко, голова Асоціації аграріїв Подільського району: «Людину поставили перед фактом, що договір заключили з іншою фірмою – із «Нивою Плюс». Фермера не попередили про те, що з ним було розірвано договір. Хоча за законом це обов’язково слід зробити протягом місяця.

І що ж тут тепер буде, коли соняшник засіяли по соняшнику? Тут уже сходи є! Це так, аби показати, що вони тут працювали, щоби потім прийти і збирати врожай? А далі почне фермер збирати, і «Нива Плюс» також почне збирати. То це зараз поки що на полі грошей не видно, а коли появляться гроші, то проллється кров. Для чого це потрібно робити?

Олександр Маланюк, голова агрофірми «Нива плюс»:

«Нам сьогодні просто заважають працювати. Якщо ви маєте претензії – звертайтесь до суду, який і вирішить, хто має збирати врожай. Якщо суд постановить, що врожай має збирати інший власник, то ми не матимемо нічого проти. Якщо ж суд вирішить, що ми повинні зібрати цей врожай – ми це зробимо», – наголосив голова агрофірми.

Більше у відео!

Цинизм под покровительством власти. Село Казбеки (Куйбышевское)

Опубліковано Сергеєм Гинкулом 14 травня 2018 р.

Читайте також: Фермерские войны или когда горят комбайны (фото)

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я