Цими днями, 26-28 липня, у Херсоні проводитиметься другий захід в рамках міжнародної агропромислової виставки «Агропорт Південь Херсон-2018».

«Очікується, що у порівнянні з попередніми форумами, «Агропорт Південь Херсон-2018» стане наймасштабнішим. Програма вразить усіх – тільки виставкові площі охоплюють 3 тисячі квадратних метрів», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук, який координує питання розвитку агропромислового комплексу області, під час прес-брифінгу 25 липня 2018 р.

Окрім того, учасники брифінгу зауважили, що АГРОПОРТ Південь Херсон 2018/ AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 став  діловим майданчиком для фермерів та аграрних компаній з 16 областей, серед яких: Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська  та інші аграрні області України. Загалом, на виставці буде представлено понад 200 компаній-учасників, при цьому агробізнес Херсонщини складатиме  усього 25% від загальної кількості експонентів.

«Впевнена, що проведення форуму «Агропорт Південь Херосон-2018» стане доброю традиціє для аграріїв не тільки Херсонщини, а й усієї України. Наявність такої сучасної техніки власного виробництва свідчить про потужність роботи і промислового комплексу області, і подальшого використання її у полі», – зауважила  Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Такого масштабу на AGROPORT Ukraine  ще не було. Буквально у квітні Агропорт констатував, що Львів – показав найбільший приріст учасників та відвідувачів. Як виявилося це лише початок. Оскільки, у Херсоні плаща виставкової експозиції перевищила 3000 м.кв – а це більш ніж минулого року у Харкові, та стільки ж скільки у Львові за 3 роки роботи виставки в цілому (з 2016- по 2018 рр.).

«Такий масштаб під час першого Південного Агропорту, для нас, як організаторів – не просто сухі кількісні показники. Це індикатори, які свідчать про потенціал регіону, про зацікавленість партнерів з усієї України вести бізнес в регіоні» додав Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту «AGROPORT UKRAINE».

Загалом, заплановано більше 20 подій на 4 дні роботи форуму: 2 дня ділової програми з семінарами конференціями та мастеркласамі. Встановленням кулінарних рекордів, та Рекорду України з перетягування комбайну загальною вагою 14 тонн, де головним суддею буде володар титулу Найсильніша людина планети, Заслужений майстер спорту міжнародного класу – Василь Вірастюк. До речі, на відміну від інших міст демопокази техніки і автомобільні тест-драйви будуть проходити всі дні.

В усі дні роботи виставки будуть задіяні 4-й Локації: площа в центрі місті, де представлена ​​експозиція техніки учасників параду; Херсонський аеропорт; демонстраційні поля Аграрного університету та Кінний клуб Grand Prix, в якому зберуться лідери агробізнесу Херсонщини та гості Агропорта на церемонію нагородження найкращих аграріїв Херсонської області незалежною премією AGROPORT Awards Kherson 2018.

А вже сьогодні, 25 липня, в рамках проведення форуму «Агропорт Південь Херсон-2018» на площі Свободи стартував парад сільськогосподарської техніки до Міжнародного аеропорту «Херсон». Ці трактори потужністю від 24 до 320 кінних сил вже завтра буде представлена загалу на майданчику форуму «Агропорт Південь Херсон-2018» у Міжнародному аеропорту «Херсон».

Нагадаємо, що  АГРОПОРТ Південь Херсон 2018/ AGROPORT SOUTH KHERSON 2018, почне роботу вже завтра 26 липня та буде працювати до суботи включно. Організатори очікують понад  5000 відвідувачів. Представники 11 областей вже попередньо зареєструвалися, це переважно південна і центральна Україна.  Для комфорту відвідувачів  обладнані зони відпочинку і збудований цілий солом’яний містечко  території всіх локацій будуть накриті швидкісним інтернетом  а для городян на дати форуму продовжений маршрут 101 автобуса

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Читайте також: Запрошуємо відвідати День поля-2018 у Кропивницькому!

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я