Німецький гігант планує продати підприємства із виробництва насіння і пестицидів, щоб спробувати вирішити проблеми конкуренції у Європі у зв’язку зі злиттям із Monsanto.

Згідно із заявою німецької компанії Bayer, пропоновані засоби правового захисту «дуже значні і повністю відповідають інтересам Європейської комісії», передає Reuters.

Журналісти видання посилаються на власні джерела всередині компанії, які підтвердили, що завершення угоди все ще планується на початок 2018 року. Водночас не повідомляється про те, які саме активи будуть продані. За деякими даними, насіннєві підрозділи компанії у деяких країнах ЄС придбає BASF.

«Це дуже різноплановий пакет. Мова йде не тільки про відчуження активів», ‒ сказав ще один співрозмовник.

Нагадаємо, представники Bayer домовилися із Monsanto про придбання компанії за 66 мільярдів доларів. Коли справу «доведуть до кінця», це стане найбільшою угодою в історії німецьких компаній. Щоб угода відбулася компаніям доведеться продати активів на суму близько 2,5 мільярдів доларів.

Комітет з іноземних інвестицій в Сполучених Штатах (CFIUS) схвалив злиття Bayer і Monsanto.

Читайте також: Как Monsanto превратилась в зло?

 

Олег Сергеев

Щасливим є той, хто може розгледіти красу у звичайнісіньких речах, там де інші нічого не бачать! Все – прекрасне, досить лише вміти придивитися (Каміль Пісарро)

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я