Президент Бразилії Мішел Темер оголосив, що контрольований урядом банк Banco do Brasil надасть 12 мільярдів реалів (4 мільярди доларів США) у вигляді субсидованих кредитів фермерам для посіву, догляду за рослинами, збору врожаю, транспортування, зберігання та продажу сільськогосподарських культур.

Як повідомляє портал «Agricensus», щорічний обсяг виробництва соєвих бобів і кукурудзи в Бразилії становить приблизно 95% від загального обсягу виробництва зерна по тоннажу. Велика частина агрокредитів буде надходити фермерам для комерційного виробництва цих культур.

«Ми виділяємо 12 мільярдів реалів в кредит фермерам з більш доступними процентними ставками ‒ від 7,5% до 8,5% на рік», ‒ сказав Темера минулого тижня, додавши, що країна збільшила експорт сільськогосподарської продукції на 17% у 2017 році.

У попередньому 2016/17 МР Бразилія зібрала рекордні 240 мільйонів тонн зерна, переважно соєвих бобів і кукурудзи. Темера вже встиг заявити, що країна готується оновити встановлений рекорд у цьому році.

Читайте також: Украина установила новый рекорд по экспорту сои

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я