Представники робочої групи Ради Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії відвідали завод «Ельворті» у Кропивницькому.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нам випала честь приймати у себе представників Ради Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (HMC) Ендрю Боггіса і Джонатана Волстенхолм. Вони приїхали до нашого міста на заключний етап конкурсу «Ельворті-HMC», який проводиться на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті і дає можливість старшокласникам Кіровоградщини безкоштовного навчання в школах Великобританії протягом одного року. Гості з Британії також з інтересом відвідали інші «місця Ельворті» в нашому місті завод «Ельворті» і будинок-музей Ельворті, ‒ розповів на своїй сторінці у Фейсбуці голова наглядової ради «Elvorti GROUP» Павло Штутман.

Стипендія Ельворті-HMC Projects була заснована у 2007 році з ініціативи Майкла Кларксона Уебба онука Роберта Ельворті, як продовження відомого проекту стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кропивницьким школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Відзначимо, у компанії «Ельворті» значну увагу приділяють підготовці кваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, активно пропагуючи та сприяючи впровадженню дуалістичної (поєднання вивчення теорії і практики на заводі) форми навчання.

Читайте також: У 2017 році Україна отримала від ЄБРР 800 мільйонів євро

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я