Аграрії Черкаської області посіли 22 місце серед регіонів України  за результатом сільськогосподарського виробництва 2017 року. Показник виробництва області склав 88,1%.

Начальний управління АПР Черкаської ОДА, Ігор Колодка зазначив, що минулий рік для місцевих аграріїв видався складним та неврожайним.

Посадовець зазначив, що одним із основних негативних чинників зниження урожайності були погодні умови, що склалися в області. Травневі заморозки більш як на 30% знизили урожайність плодово-ягідних культур. Стихія, посуха та недостача вологи знизила урожайність сільськогосподарських культур майже на третину.

Як результат валове виробництво сільськогосподарської продукції по всіх категоріях господарств у 2017 році із червня місяця знижується до 89% і в кінці року досягає 88,1%, тобто зменшилося на 11,9% у порівнянні до 2016 року, виробництво рослинницької продукції — на 17,8% (22 місце серед областей України).

Втім, за обсягами виробництва продукції сільського господарства на одну особу Черкащина посідає п’яте місце серед областей України, за обсягом виробництва в загальнодержавному — 7 місце серед областей України.

За показниками рейтингової оцінки за підсумками року перші три місця отримали господарства Чорнобаївського, Христинівського та Лисянського районів. На останніх трьох місцях — господарства Драбівського,  Катеринопільського та Шполянського районів.

За інформацією Черкаської ОДА

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я