Японія – дивовижна країна, де міське сільське господарство набуває такі разючі форми, що дух захоплює!

Токіо – один з найбільш густонаселених міст в світі, де проживають майже 40 мільйонів чоловік і де активно розвивається сіті-фермерство.

Будівля багатонаціонального офісу компанії PASONA GROUP пізнається легко по «зеленій прикрасі».

Вертикальний сад, що обрамлює будівлю дуже гарний, але ж головна визначна деталь ховається всередині. У фойє зростає рисове поле, в конференц-залі зі стелі звисають в горщиках рослини томата, а в кімнатах відпочинку пропонується почитати брошури про виробництво різних культур.

В цілому, будівля має більше 4000 квадратних метрів оброблюваної площі. На додаток до вертикального саду, вони вирощують понад 280 видів овочів, фруктів, ароматичних трав і квітів.

Кімнати для вирощування культур оснащені найпередовішими технологіями з метою максимально економного використання електроенергії і води.

Офісні співробітники раді, що їжа, яку вони купують в їдальні, зростає за їхньою особистою участю. Працюючи на рисовому полі, вони прекрасно і весело проводять години відпочинку. Більше 80% зі співробітників вважають таке сіті-фермерство дуже позитивним і мотивуючим моментом для бажання скоріше прийти на роботу.

https://www.youtube.com/watch?v=ON9d2rPq6YY

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я