В Одеському морському торговельному порту затримали понад 20 тонн турецьких помідорів, заражених південноамериканської міллю.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області, зазначений карантинний шкідник був виявлений 10 травня при проведенні фітосанітарного контролю імпортних вантажів.

Фітосанітарні інспектори Одеського морського торговельного порту у вантажі свіжих помідорів вагою 20,77 тонни, походженням з Туреччини, виявили карантинний шкідливий організм – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr)“, – йдеться в повідомленні. Зазначається, що заражений вантаж буде повернено до країни-експортера.

Довідково:

Південноамериканська томатна міль – Tuta absoluta Meyr – пошкоджує рослини пасльонових в будь-якій фазі – від початку сходів до повного дозрівання врожаю. Крім томатів, вона пошкоджує баклажани, перець, фізаліс, картоплю і багато дикорослих і декоративних рослини пасльонових. Вона здатна вижити і дати потомство за будь-яких умов, в будь-якому місці та в будь-яку пору року, де тільки виявиться.

Томатна міль розвивається дуже швидко. Може призводити до втрати врожаю до 100%.

УНІАН

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я