У новий рік із новим обладнанням! Найбільший в Україні інтегратор безпілотних технологій DroneUA представить нові зразки професіональних дронів серії DJI Matrice 200.

«Це перші дрони, створені виключно для промислового застосування із класом захисту IP43. Надійність цього апарату робить його ідеальним інструментом для бізнесу.

Дрони цієї серії стануть незамінними помічниками у вирішенні багатьох індустріальних завдань: моніторингу різноманітних об’єктів інфраструктури (високовольтних ліній електропередач, вишок мобільного зв’язку, сонячних панелей і вітрогенераторів), спостереження за технічним станом мостів, збору даних у будівельній сфері; а також для рятувальних робіт, боротьби із пожежами і застосування у сільському господарстві», ‒ повідомляють у DJI.

‒ У рамках презентації промислових рішень DJI від DroneUA також відбудеться демонстрація камер Zenmuse z30, ‒ розповів засновник DroneUA Валерій Яковенко і додав, що презентація оновленого обладнання та зразків дронів відбудеться у середу, 17 січня, у центрі інновацій і підприємництва iHub (вул. Хрещатик, 10). Початок о 18:00.

Кожен бажаючий безкоштовно може стати учасником заходу за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/wGqP5i

‒ Окремо хотілося б подякувати за підтримку в організації заходу нашим партнерам із iHUB та Smart Trading, офіційному дистриб’ютору DJI в Україні, ‒ наголосив Валерій Яковенко.

Читайте також: У 2018 році міжнародна агропромислова виставка AGROPORT проходитиме у Львові, Херсоні та Харкові

 

Специалист по развитию брендов, менеджменту, организации аграрных мероприятий, маркетингу. Спикер.

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я