Під час проведення Дня поля 2018 у Кропивницькому від ГК UA Group, ТД «Соєвий вік» власник групи компаній Олександр Ушаков презентував новий агромандрівний проект – «Подорожуй з UA Group»!

Суть проекту досить проста і полягає у бажанні групи компаній UA Group подарувати фермеру можливість гарно відпочити після продуктивної роботи в полі. Саме тому під час Дня поля у кожного з фермерів на руці можна було побачити спеціальний браслет із номером, за яким наприкінці заходу рандомно розігрувався приз.

За правилами конкурсу, участь у розіграші двох мандрівних путівок на 7 діб до однієї з мальовничих країн можуть брати виключно фермери, що ретельно перевірялося під час реєстрації учасників Дня поля.

Минулого року, під час проведення Дня поля 2017 ГК UA Group, ТД «Соєвий вік» щасливим власником таких двох путівок до Туреччини став фермер з Кіровоградської області Роман Рудяк. У 2018-му на кону стояла подорож на двох до Чорногорії.

– Так, тоді мені пощастило виграти головний приз, – згадує минулорічний переможець Роман Рудяк. – До Туреччини поїхав разом з дівчиною. Цьогоріч також випробував свою вдачу, але вже пощастило менше. Тим не менш, приїжджатимемо на Дні поля UA Group і надалі, адже окрім розваг, я отримав багато корисної для себе, як для фермера-початківця, інформації.

Переможцем другого сезону «Подорожуй з UA Group» знову став представник аграріїв Кіровоградщини – голова ФГ «Промінь» Новомиргородського району Кіровоградської області Валерій Аврахов. Пан Валерій не приховував своїх емоцій після перемоги і зазначив, що відпочивати поїде вже найближчим часом разом з дружиною. А вже через декілька днів в офісі туроператора «Join Up Кропивницкий» він отримав відповідний сертифікат на поїздку до Чорногорії!

– День поля ГК UA Group – це не лише інтенсивна робота та інформативна ділова програма. Це ще й чудовий відпочинок! Саме тому, сподіваємося, наступного року бажаючих завітати на наш захід і долучитися до розіграшу таких путівок аграріїв буде ще більше. До зустрічі на Дні поля 2019 у Кропивницькому! – наголосив організатор Олександр Ушаков.

Читайте також: Рекордний День поля 2018 у Кропивницькому об’єднав аграріїв з усієї України (фото)!

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я