У ході візиту посла Індії в Україні на Хмельниччину обговорювалась перспектива вирощування в області бобових для подальшого їх експорту в цю країну. Про це повідомляє Agronews з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА.

«Україна є перспективною для вирощування бобових культур як за якістю землі, так і за погодними умовами. Тому іноземні гості відвідали Хмельницьку область, щоб запропонувати вирощувати такі культури на території нашої області і експортувати їх в Індію», — йдеться в повідомленні.

У ході візиту посла Індії в Україні Маноджа Кумар Бхарті перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко попросив, щоб індійська сторона надала більш докладний перелік бобових культур, які необхідні для вирощування і відповідають попиту індійського ринку.

У свою чергу, гості запропонували співпрацю з індійськими компаніями, які залучені до реалізації проектів з будівництва високовольтних ліній електропередач, залізничних станцій, інфраструктурних об’єктів, комунікаційних вишок і заводів з переробки сміття.

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я