У селі Цвітне, що в Олександрівському районі Кіровоградської області сталася надзвичайна ситуація, під вікнами помешкення директора агропідприємства спрацювала бойова граната. Загиблих та поранених немає, передає інформаційний портал “Гречка”.

bcvit1Подія сталась вніч з 7 на 8 травня, про це «Гречці» розповів Роман Бойко, директор агропідприємства «ОЛТО». Близько 3 години ночі, коли Бойко разом з дружиною та трьорічною дитиною перебували вдома, невідомі кинули на подвір’я його приватного будинку гранату. Вибухом пошкоджено паркан, стіни, вікна та двері будинку, тротуарну плитку.

– Ми всі спали, аж раптом я почув шум двигуна автомобіля, встав і виглянув у вікно. Там стояв чорний автомобіль типу позашляховика. Раптом пролунав вибух. Дружина згорнула дитину в ковдру і лягла на підлогу, я вибіг на вулицю, але вже нікого не було.

Роман Бойко написав заву до поліції, на місці подій працювали експерти та кінологи.

За інформацією прес-служби Нацполіції у Кіровоградській області, подію кваліфіковано як хуліганство. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст296 КК України.

bcvit2

Фрагменти вибухового пристрою направлено для проведення експертиз, обставини пригоди та осіб, причетних до скоєння даного правопорушення встановлюють правоохоронці.

Сам чоловік пов’язує цей інцидент зі своєю професійною діяльністю, та припускає, що до цього можуть бути причетні конкуренти по бізнесу, або представники місцевої влади.

bcvit3

Нагадаємо, вже декілька років у с. Цвітне триває конфлікт між Романом Бойком та сільським головою Віктором Ліхненком, також зберігаються напружені стосунки з керівництвом агрофірми ТОВ «Цвітна-Агро».

bcvit4

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я