За даними Міністерства сільського господарства США, у Китаї кінцеві запаси кукурудзи у 2017/2018 МР прогнозуються на рівні 79,5 млн тонн, що на 21,2 млн тонн менше, ніж роком раніше.

Як передає УКАБ, суттєвого скорочення перехідних запасів цієї зернової культури вдалось досягти завдяки зваженій політиці. У 2016 році КНР оголосила про закінчення дев’ятирічної програми підтримки цін на кукурудзу. Нагадаємо, що держава надавала фермерам субсидії, які стимулювали агровиробників вирощувати цю зернову, але в кінцевому результаті суттєвий ріст обсягів виробництва фактично обвалив ціни культури як на внутрішньому ринку Китаю, так і світовій арені. Завдяки цій державній програмі, з 2001 по 2017 рік площі посівів кукурудзи зросли на 60% до майже 36 млн га. Тепер уряд має намір скоротити їх ще на 3,3 млн га або на 9% до 2020 року.

КНР є одним з найбільших споживачів кукурудзи. У 2017/2018 МР внутрішнє споживання країною оцінюється на рівні 240 млн тонн, що на 8 млн тонн більше, ніж роком раніше та на 32 млн тонн більше, ніж у 2013/2014 МР. Динамічний ріст споживання кукурудзи, в першу чергу, пов’язаний із тим, що Піднебесна є провідною країною з виробництва свинини із часткою світового ринку у 50,5% та використовує кукурудзу та виготовлення комбікорму.

Читайте також: Сезон сезону рознь, или кукуруза с каким ФАО подходит Украине?

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я