Бути аграрієм – значить вміти креативити. Квадратні гарбузи чи дині? Занадто банально! Китайські фермери пішли далі і вже вирощують фрукти та овочі у формі Будди! Такі плоди користуються великою популярністю як у туристів, так і у місцевих жителів. За омріяні шедеври природи, створені людськими руками, клієнти викладають досить серйозні гроші.

Вирощування «живих» скульптур із овочів та фруктів для багатьох азіатських країн вже давно не вважається екзотикою. У садах Китаю на деревах можна зустріти плоди у формі Ісуса, Будди, Конфуція. Такі фігурки користуються величезним попитом у супермаркетах Піднебесної.

Ніякого ГМО. Спосіб вирощування екзотичних плодів звичайних яблук, груш, полуниці, гарбузів та інших рослин досить простий. Полягає він у використанні спеціальних форм для вирощування. Тому, щоб перетворити звичайне яблуко на голову, скажімо, якогось політичного діяча, достатньо «озброїтися» таким пластиковим контейнером. Технологія вирощування також дуже проста. На етапі раннього дозрівання плоду слід помістити його в обрану форму. Далі все, що потрібно – набратися терпіння і чекати. Плід ростиме і розвиватиметься й у підсумку обов’язково набуде потрібного вам вигляду. Так, із простого помідора чи груші ви отримаєте смачну овочеву чи фруктову фігурку.

Креативний врожай на ринках та прилавках супермаркетів коштує дорожче за традиційну продукцію. Втім, його популярність від цього не знижується. Воно й не дивно, адже такі овочі та фрукти є справжньою окрасою будь-якого святкового столу.

Фото: livejournal.com

 

Олег Сергеев

Щасливим є той, хто може розгледіти красу у звичайнісіньких речах, там де інші нічого не бачать! Все – прекрасне, досить лише вміти придивитися (Каміль Пісарро)

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я