Кутовий

Кутовий може повернутися на посаду міністра агрополітики після тривалої перерви – ЗМІ

Міністр агрополітики Тарас Кутовий, який написав заяву про відставку, може переглянути своє рішення. У відставку Кутовий подав більше 10 місяців тому – 23 травня 2017 року, але вона так і не була проголосована парламентом. Весь цей час він формально перебував у відпустці. Про це повідомляє видання «Вести» з посиланням на джерело в Кабінеті Міністрів.

Як повідомляється, у Кутового закінчився черговий термін відпустки і наступний він вирішив не оформляти. «Він серйозно розглядає варіант повернення в міністерство», – сказало джерело. Крім того, за його словами, повернення Тараса Кутового – представника дружньої БПП партії «УДАР», бажають в Адміністрації Президента. «Було кілька зустрічей в АП, його вмовляли повернутися», – сказав він.

Нагадаємо, що в якості офіційної причини уходу Кутового з посади міністра агрополітики через рік з невеликим після початку каденції було заявлене бажання зосередитися на інвестиційній діяльності.

Неофіційно повідомлялося, що Кутового змусила піти у відставку масова загибель свиней в результаті розповсюдження африканської чуми і корупційні скандали супроводжували міністра у зв’язку з роботою ряду держкомпаній підлеглих Мінагро, зокрема конфлікт навколо діяльності ДП «Укрспирт». Очікувалось також, що Кутового призначать полтавським губернатором. Але призначення за минулий рік так і не було.

У його відсутність обов’язки міністра виконує перший заступник Максим Мартинюк, а в разі його відсутності – хтось із заступників міністра.

Главком

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я