Херсонський машинобудівний завод спільно з фінською компанією невдовзі забезпечуватиме Україну сільгосптехнікою власного виробництво. На сьогодні підприємство вже випустило в світ вісім комбайнів.

Про це на прес-конференції «Чому інвестор полюбив Херсонщину?» в приміщенні Укрінформу розповів президент Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» Юрій Гусєв, передає агентство.

«Завод вже випустив 8 комбайнів спільно з фінською компанією. І сьогодні на рівні Кабінету міністрів обговорюється питання про те, щоб на базі Херсонського машинобудівного заводу зробити цілу програму «Комбайни України», яка б забезпечувала нашу аграрну країну технікою власного виробництва», – зазначив Гусєв.

Він підкреслив, що дуже непросто було заново запустити підприємство, яке простоювало кілька років і навіть знаходилося під загрозою знищення. Але завдяки підтримці з боку обласної держадміністрації на Херсонщині випускають не тільки комбайни, а й трактори, портові доки, які експортуються до інших держав світу.

Як повідомляв Укрінформ, перший зернозбиральний комбайн Skif-280 Superior (версія фінського комбайну Sampo Rosenlew SR 3085 Superior) виробництва ХМЗ було презентовано у липні 2017 року.

Читайте також: ХТЗ отказывается от российских деталей

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я