У селі Новоселиця, Благовіщенського району Кіровоградської області на площі 280 га запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку.

Як повідомляють в управлінні фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, карантинний організм – західний кукурудзяний жук виявлено у Благовіщенському районі Кіровоградської області.

Згідно з розпорядженням голови Благовіщенської районної державної адміністрації від 30 серпня 2018 року № 252-р «Про запровадження карантинного режиму по західному кукурудзяному жуку» на території Благовіщенської філії ДП «ЦЕСНМ» с. Новоселиця Благовіщенського району на площі 280 га запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку та затверджено заходи з його локалізації та ліквідації.

Довідка: Західний кукурудзяний жук – надзвичайно небезпечний карантинний шкідник кукурудзи, обмежено поширений в Україні. Шкодять личинки та жуки. Личинки живляться  корінням. Жуки живляться листками, пилком, пасмами та вершками качанів.

Ознаки пошкодження. При живленні жука на генеративних органах зменшується кількість зерен в качані, в результаті чого падає врожайність.

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я