У Кіровоградській області на базі бобринецького професійно-технічного училища № 32 відкрили агрономічний навчально-практичний центр, для якого держава закупила 29 одиниць сільськогосподарської техніки.

Як повідомляють у Кіровоградській ОДА, у приміщеннях колишнього училища за сприяння заводу «Ельворті» вже зробили ремонт. А за бюджетний кошт для центру придбали 29 одиниць сільськогосподарської техніки та устаткування вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Тепер на новому обладнанні навчатимуться студенти, а також стажуватимуться робітники.

«Кіровоградщина – аграрний регіон. Кон’юнктура сільськогосподарського ринку нині активно змінюється і потребує досвідчених висококваліфікованих кадрів. Тому важливо, щоб наші професійно-технічні заклади були по-сучасному оснащені, – підкреслив під час відкриття центру голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко. – Держава виділила майже двадцять мільйонів гривень, щоб придбати сільськогосподарську техніку, на якій будуть практикуватися учні та стажуватися робітники».

Зазначимо, навчально-практичний центр був створений у рамках урядового пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за конкретними професіями. Зі створенням сільськогосподарського навчально-практичного центру оновлено матеріально-технічну базу закладу. Відтак фахівці не лише займатимуться первинною підготовкою робітників, а й здійснюватимуть перепідготовку (підвищення кваліфікації) працівників сільськогосподарського виробництва.

Читайте також: “Гідросила” та “Ельворті” пропонують кропивницьким студентам додаткову стипендію

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я