Чергова спроба рейдерського захоплення відбулася у селі Станіславка Подольського району Одеської області. Селяни, відстоюючи свої права, змушені були ледь не кидатися під техніку, яка незаконно заїхала і почала збирати ще зелений (!) урожай ріпаку. У протиправних діях стосовно своєї землі мешканці села звинувачують народного депутата України Олексія Гончаренко.

«Угрупування, організоване народним депутатом Олексієм Гончаренком, з його поплічниками: депутатом Одеської обласної ради С. Паращенком,, О.Маланюком, а також пособниками – головою Подільської райдержадміністрації Р. Пітаком, головою ОТГ С. Паламарчуком та іншими земельними рейдерами застосували силу проти землеробів.

Вони найняли тітушок, щоб зібрати чужий хліб! А ті за «сто баксів» почали бити людей на їхній рідній, облитій трудовим потом землі!
Відповідальність неминуча! А поліція має бути з народом, а не з бандюками» – з такою заявою голова ГО «Антикорупційний рух В.Наливайченка» Василь Вовк звернувся 20 червня до правоохоронних органів.

Натомість протилежна сторона усі звинувачення жителів Станіславки відкидає, а також заперечує факт силового протистояння із мешканцями села. Наразі правоохоронці продовжують з’ясовуватимуть усі обставини конфлікту, а селяни збираються й надалі відстоювати свої права. Як на полі, так і у суді. Більше у відео!

Опубліковано Сергеєм Гинкулом 20 червня 2018 р.

Читайте також: Майже 800 постраждалих від рейдерства жителів Кіровоградщини поновили свої права

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я