"SafeusDrone Co., Inc." нині займається розробкою чотирьох різновидів дронів
“SafeusDrone Co., Inc.” нині займається розробкою чотирьох різновидів дронів

Представники корейської компанії заявили про свій намір у майбутньому виготовляти дрони в Кропивницькому спільно із фахівцями Кіровоградської льотної академії НАУ.

Нещодавно компанія “Software Factory” підписала Меморандум про співробітництво з Кіровоградською льотною академією НАУ щодо практичної діяльності та ведення спільних наукових розробок – повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

Компанія “SafeusDrone Co., Inc.” нині займається розробкою чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для обприскування полів, та апарати, що можуть застосовувати енергетики для перевірки справності високовольтних ліній електропередач і усунення виявлених недоліків. За словами представників корейської компанії, використання цих пристроїв дасть змогу значно економити фінансовий ресурс і раціональніше використовувати робочу силу.

Обласна влада сприятиме створенню комфортних умов для реалізації представниками корейської компанії бізнес-проектів на території області – повідомили в ОДА.

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я