У Миколаївській області в четвер, 2 серпня, на автодорозі Н-11 встановили пункт габаритно-вагового контролю – це спровокувало конфлікти між водіями вантажних автомобілів і працівниками ГВК. Між сторонами конфлікту сталася бійка, повідомляє “Преступности.НЕТ”.

Зазначається, що вранці кілька водіїв вантажівок, які перевозили зерно, відмовилися заїжджати на ваговий контроль і просто висипали вміст кузовів й причепів на узбіччя.

Цей вантаж перевозила фірма “Діонісій VN”, а саме зерно нібито належить фермерському господарству “Південні лани”. Працівники УТБ кажуть, що нібито накладні на вантаж підроблені, а перевізник вже попадався на перевантаженнях. Через це йшлося про виклик співробітників управління захисту економіки Нацполіції“, – розповіли журналісти.

Після цього до пункту вагового контролю прибула група підтримка водіїв вантажного транспорту і група тактико-оперативного реагування патрульної поліції. Патрульна поліція почала оформляти адмінпротоколи за забруднення проїжджої частини на водіїв, які висипали зерно. Виникла суперечка, яка переросла у штовханину, а потім і бійка. Власник фур Віталій Тарабрін взяв відро із зерном і пішов висипати його на співробітників Укртрансбезпеки.

Поліція затримала його і в цей момент йому на допомогу кинулися водії фур – виникла сутичка. Наступна хвиля конфлікту почалася після того, як призвідника посадили в службовий автомобіль поліції та почали відвозити до відділку поліції. Крім фермера, поліцейські нікого з учасників бійки більше не затримували. Кілька учасників конфлікту отримали легкі ушкодження.

УНІАН

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я