Корови билися у судомах, люди непритомніли – на Прикарпатті люди жалілися на аграріїв. Кажуть – ті покропили поля пестицидами та потруїли людей. Погано почуваються дорослі, діти і, навіть, худоба.

На пасовищах корови просто непритомніли. Місцеві жителі у паніці та вимагають пояснень у місцевої влади.

Щойно я вивела корів на пасовище, як відчула дивний запах, у роті з’явилася гіркота та почало пекти у горлі. В мене почався сильний біль в животі і ніби світ крутився” – розповідає місцева жителька Іванна Бойчук. Жінці стало погано просто посеред поля. Звідти її направила до реанімації карета швидкої допомоги.

Далі худоба почала падати з ніг. Усе це жінка встигла зафільмувати на мобільний телефон.

“Бачите – корова вийшла з річки і дивіться як її почало “роздувати”. Те саме почалося із усіма тваринами. Що вони з нами роблять? З нашими людьми?” – жаліється одна з постраждалих.

Згодом жінка дізналася: за день до цього сусідні поля кропили пестицидами. Мешканців про це ніхто не попередив. Медики, які лікують Іванну, попередньо діагностували отруєння хімікатами.

У неї з’явився шкірний висип. Зараз у неї озноб. Такі ознаки можуть підтверджувати отруєння через респіраторну систему. Попередній діагноз – отруєння невідомої речовиною хімічного походження” – Галина Берецька, заступник головлікаря Галицької центральної райлікарні.

Пані Іванна – не єдина постраджала. Місцеві жителі у паніці та вимагають пояснень у місцевої влади. Подробиці дивіться у відеосюжеті:

 

 

Вікна.СТБ

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я