На Тернопільщині завершився ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко» Настасів-2018. Одна із найочікуваніших аграрних подій західної України, яка тривала два дні, 26-27 червня, зібрала близько двох тисяч фермерів із багатьох регіонів України.

На західноукраїнському форумі аграрних інновацій можна було зустріти сільгоспвиробників не лише із західних, а й із центральних і східних регіонів України.

Насиченою була й програма «Нового Зернятка-2018». Протягом двох днів на учасників та гостей виставки чекали тематичні польові конференції, огляд демопосівів озимого ріпаку, ярої пшениці та ячменю, сої, кукурудзи, гороху та цукрового буряку, огляд яблуневого саду, екскурсії на насіннєвий та соєвий заводи, демонстрація сучасних зразків сільськогосподарської техніки.

– Найбільші хвилювання у нас були стосовно погоди, – ділиться враженнями від виставки директор компанії-організатора «Агропродсервіс» Андрій Баран. – Втім, незважаючи на те, що нам прогнозували на ці дні дощі, людей зібралося, як ми і очікували, близько двох тисяч. Це фермери, керівники підприємств, спеціалісти, студенти аграрних коледжів, тобто, досить різні категорії учасників, – наголосив пан Андрій.

– Група компаній UA Group, Торговий дім «Соєвий вік» цьогоріч вперше стали партнерами «Нового Зернятка», – коментує засновник і власник ГК Олександр Ушаков. – І хоч на території західної України Форум проводиться відносно нещодавно, серед аграріїв не лише цього регіону, а й усієї України він вже встиг стати досить популярним. Переконаний, наступного року ми також станемо учасниками виставки і спільно з колегами допомагатимемо нашим аграріям збільшувати власні врожаї та примножувати прибутки. Адже нам справді є що запропонувати вітчизняному агросектору. Починаючи із популярного в Україні насіння сої селекції «Соєвий вік», гібридів кукурудзи угорської селекції «Вудсток», пшениці австрійської селекції «Пробстдорфер Заатцухт» і закінчуючи біопрепаратами і засобами захисту рослин, – відзначив Олександр Ушаков.

Читайте також: Соя-2018: ТОП-3 проблеми ринку

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я