Агропідприємством “Західний Буг” було зведено новий елеваторний комплекс у смт Жвирка Львівської області. Потужність елеватору складає 20 тис. тонн, повідомляють у Львівській ОДА.

На Львівщині відкрили новий елеватор потужністю у 20 тис. тонн
На Львівщині відкрили новий елеватор потужністю у 20 тис. тонн

«П’ять років тому ми придбали цей елеватор, відповідно виробнича потужність цього елеватора була 28 тис тонн, елеватор складається зараз з трьох частин:  перша – це польська частина, побудована у 1936 році її потужність 1800 тонн, друга черга загальною потужністю 28 тис тонн і у 2017 році збудували третю чергу потужністю 20 тис тонн. На сьогодні виробнича потужність сокальського елеватора – 48 тис тонн, враховуючи кратність приймання  зерна і відвантаження  сокальський елеватор за рік обробляє 120 тис тон зерна, що повністю задовільняє компанію “Західний Буг”  і частину фермерів, які здають до нас зерно для продажу на експорт. Елеватор обробляє такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох», – розповів заступник директора ПП «Західний Буг» Юрій Одноріг.

Це вже третій елеватор у структурі підприємства.

Тут обробляються озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза та горох. Інвестиції на будівництво елеватора склали 20 млн гривень. З його запуском загальні потужності “Західного Бугу” збільшилися до 48 тис. тонн.

Новий елеваторний комплекс
Новий елеваторний комплекс

Довідково

ПП «Західний Буг» засноване у 2003 році і почало свою діяльність на 2 тисячах гектарів землі. На даний час в 6 районах Львівщини обробляється близько 32 тисяч гектарів землі. На підприємстві працює близько 400 працівників.

Основні види діяльності підприємства: вирощування зернових, технічних та кормових культур, доробка та зберігання зернових і технічних культур, оптова торгівля товарним зерном і насінням, вирощування і приготування насіння, виробництво готових кормів для великої рогатої худоби, надання послуг аграрної лабораторії та картографування, надання послуг сільськогосподарською та спецтехнікою з обслуговуючим персоналом, а також з діагностики та ремонту сільськогосподарської та спецтехніки.

Читайте також: Майбутнє – за соєю!

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я