У Чечельницькому районі Вінницької області підприємство “Ольгопіль” у 2018 році планує ввести в експлуатацію молокозавод. Про це повідомив керівник підприємства Павло Каленич. За його словами, підприємство з власного молока вироблятиме м’які сири, йогурти, кефіри, сметану.

Новий молокозавод невдовзі запрацює на Вінниччині
Новий молокозавод невдовзі запрацює на Вінниччині

При проектуванні та будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів у сфері якості та безпеки харчових продуктів.

Інженерні ділянки обладнані передовими світовими агрегатами та технологіями постачання енергоресурсів. Виробничі площі та обладнання обслуговуватимуть 25 чоловік, повідомляє портал NaПариже.

Потужність підприємства дозволяє переробляти 5 т молока на добу. Постачання сировини здійснюватиметься з ферми села Жабокричка Чечельницького району Вінницької області. Підприємство виготовлятиме усі види молочної продукції, крім масла.

У сертифікованій лабораторії підприємства буде здійснюватися постійний контроль на відповідність продукції ДСТУ та міжнародним стандартам.

Якість виготовленої продукції ретельно контролюватиметься на усіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.

«Наше господарство давно зорієнтоване на розвиток переробних потужностей. Наразі концентруємося на тваринництві: 2017 року почали будівництво молокозаводу й 2018-го плануємо його ввести в експлуатацію», – зазначив Павло Каленич.

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я