Директор ТОВ”Дельта Сідз”, Олександр Гончар:

– Наша компанія займається насінництвом: виробництвом та реалізацією насіння кукурудзи, сої, соняшнику, ріпаку.

  • Звідки Ви територіально?

– Офіс знаходиться в Києві, виробництво йде в Центральній і Західній Україні.

– Які проблеми аграріїв Ви вважаєте пріоритетними і чому?

– Мене, в першу чергу, цікавить ринок насіння. Які ціни і сегментація цього ринку, цінова в тому числі. Я переконаний, що сегментація відбувається триступенева. А точніше – це, по-перше, преміум-клас. Французьку селекцію я відношу до середнього класу. А українська селекція по ціновій позиції знаходиться на третьому щаблі.

Втім, на сьогодні ця сегментація поступово нівелюється по кінцевих результатах. Тому що до товаровиробників зараз більше питань, – щодо застосування та запровадження у своїх господарствах технологій. В тому сенсі, що правильне й точне застосування технологій дозволяє отримати на виході абсолютно гарний результат по названих культурах.

Що заважає бути більш конкурентноздатними на цьому ринку?

– В принципі, ніщо не заважає. Бо зараз різні селекції приблизно вирівнюються. Все залежить від можливості товаровиробника, фермера, великого і середнього холдингу запропонувати гарну технологію для цієї селекції.

Тобто все не так і погано?

– Я не бачу нічого поганого. Розвиток іде нормальний та більш-менш стрімкий. Вважаю, що зараз поступово нівелюється ввезення імпортного насіння. Тому що в Україні ми теж здатні отримати дуже гарну якість насіння.

Ще якісь подробиці  про вашу компанію?

  • Наша компанія займається виключно виробництвом і реалізацією насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку озимого. Компанія в основному використовує для виробництва селекцію Всеукраїнського інституту селекції ВНІС, через гарні показники цього продукту.

Доробка йде відповідно на спеціалізованих насіннєвих заводах. Там також здійснюється етап упакування, а далі проходить сертифікація. Все відбувається в рамках затверджених вимог ДСТУ.

– Давно Ви працюєте в цій темі?

– Ні. Компанія відносно молода – вона працює усього півтора роки. А до цього я працював у великому холдингу “Райс”, потім – в “Укрлендфармі”.

А з Олександром Ушаковим працюєте давно?

– З лідером UA Group у нас була спільна тема по сої. І у нас також досить успішно пройшло бізнес-партнерство  по угорській кукурудзі WOODSTOCK. Загалом, співпраця з компанією пана Ушакова йде досить непогано.

Бесідувала Оксана Чіканчі

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я