Парламент вніс у порядок денний відміну соєвих правок. Законопроект №7403-2, яким повертається ПДВ на експорт олійних культур, внесений в порядок денний Верховної ради України 8-ої сесії.

За відповідне рішення проголосували 239 народних обранців, говориться у повідомленні парламенту, повідомляє AgroPortal.

Спікер парламенту Андрій Парубій дав доручення парламетському комітету з питань податкової політики розглянути цей законопроект у середу, 21 березня 2018 р.

У свою чергу «Всеукраїнська аграрна рада», що організувала сьогоднішню акцію протесту з перекриттям автошляхів України, повідомила на сторінці у Facebook, що зняла блокаду.

Для довідки: 7 грудня Верховна Рада України прийняла рішення про скасування експортного ПДВ на олійні культури з 1 березня 2018 р відповідь на таке рішення, профільні асоціації скликали Всеукраїнське аграрне віче і готувалися почати страйк з перекриттям урядового кварталу. В результаті парламент відстрочив введення норми, яка передбачає скасування відшкодування ПДВ при експорті сої до 1 вересня 2018 р., ріпаку – до 1 січня 2020 р. Відшкодування ПДВ при експорті насіння соняшника залишилося без змін.

На минулому тижні аграрії перекривали автомагістралі з вимогою повернути відшодування ПДВ на експорт олійних.

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я