Грошей на господарстві ніколи не буває забагато. А тому можливість отримати додаткові прибутки за допомогою сортів з коротким періодом вегетації у 75-85 днів для багатьох аграріїв сьогодні є досить актуальною. Саме пластичність ультраранніх сортів дозволяє отримати два врожаї за сезон. Спочатку основної (озимої) культури і сої, як пожнивної. І якщо ще декілька років тому практика пожнивних посівів була своєрідним ноу-хау, то сьогодні понад 60% українських аграріїв заробляють на цьому додаткові гроші.

Більшість експертів вбачають переваги вирощування сої у тому, що ця бобова є чудовим попередником для багатьох сільськогосподарських культур, збагачує ґрунт азотом, виступає джерелом високоякісного за амінокислотним складом білка, а також цінної рослинної олії. Завдяки багатому і різноманітному хімічному складу соя широко використовується як харчова, кормова, технічна та фармацевтична культура, завдяки чому справедливо вважається високомаржинальною рослиною. Та й це далеко не усі переваги бобової! Можливість отримати два врожаї за сезон, а відтак і додатковий прибуток – це, на думку багатьох сільгоспвиробників, є ключовою характеристикою сої.

https://shop.uagroup.ua/p581593500-semena-soi-sort.html
Пожнивна соя Аннушка

– Наразі в Україні існує всього декілька сортів з ультрараннім періодом вегетації. Найпопулярнішими з них є АННУШКА, АНАСТАСІЯ і БІЛЯВКА селекції «Соєвий вік», – розповідає головний агроном Групи компаній UA GROUP Олександр Горбенко. – Влітку, коли земля простоює, ці сорти дають у середньому 2-2,5 тонни врожаю при потенціалі 4 тонни. Саме тому ультраранні сорти дозволяють раціонально використовувати землю, додатково збагачуючи її азотом під наступну культуру.

При посіві в кінці червня соя дозріває і готова до збору вже у вересні-на початку жовтня. АННУШКА і БІЛЯВКА – стійкі до розтріскування бобів після дозрівання, що суттєво знижує ризики втрати врожаю. Власне тому, якщо раніше відносно пожнивного вирощування фермери були налаштовані скептично, то сьогодні, за оцінками наших аналітиків, понад 60% українських аграріїв заробляють на пожнивній сої додаткові прибутки, – підкреслив експерт UA GROUP.

Купити пожнивну сою “Соєвий Вік” сорт Аннушка можна онлайн вже зараз:

Соя Аннушка для пожнивних посівів

Читайте також: Соя-2018: ТОП-3 проблеми ринку

 

Відео про вирощування сої Аннушка

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я