Для того щоб побудувати оптимальну систему удобрення культур, спеціалісти відомої в Україні компанії «Укравіт» рекомендують запам’ятати наступні прості правила.

«По-перше, варто прораховувати норми внесення добрив. Кожна рослина споживає різну кількість азоту, фосфору і калію для формування 1 т врожаю. Точно так само кожна культура залишає різну кількість елементів живлення після збирання», ‒ наголошують у компанії.

«По-друге, важливо знати, скільки елементів може залишитися з пожнивними рештками попередника, і скільки необхідно наступній культурі для формування планового врожаю. Різницю між цими показниками потрібно заповнити за допомогою мінеральних та органічних добрив.

По-третє, вивчіть фізіологію рослин і час переходу мінеральних солей в доступні форми для організації ефективної системи удобрення рослин. Нестача елементів живлення у критичні моменти вегетації не може бути компенсованою надлишком у наступному внесенні.

По-четверте, обов’язково слід перевіряти постачальників мінеральних добрив, адже неякісні препарати здатні завдати непоправної шкоди посівам і ви ризикуєте не отримати очікуваного ефекту», ‒ наголошують спеціалісти і насамкінець зазначають, що неможливо однаково ефективно підживити кукурудзу і соняшник нітроамофоскою в нормі 100 кг/га.

Якщо ви хочете оптимізувати витрати на мінеральні добрива і підвищити ефективність їхнього застосування, варто дотримуватись вищезазначених вимог. Завдяки таким простим правилам ви збільшуєте свої шанси на отримання високих врожаїв та прибутків!

Читайте також: ТОП-5 порад для тих, хто хоче розпочати ягідний бізнес. Інтерв’ю з Анатолієм Лиськом

 

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я