Ця історія розпочалася майже місяць тому на Запоріжжі. Про факт рейдерського захоплення агропідприємств Олександра Чубенка «Агротіс» та «Агротіс плюс», а також про те, як вдалося відстояти власність колеги повідомив голова Аграрного союзу Запорізької області, директор «Агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод.

Схема, за якою працювали рейдери, досить банальна: законний власник дізнався, що де-юре підприємство вже йому не належить, коли не зміг провести банківські операції. Згодом сільгосппідприємець виявив у реєстрі, що компанію перереєстровано на нових осіб.

Водночас, і щонайголовніше ‒ аграрна спільнота Запорізької області не залишила Олександра Чубенка одного в біді, створивши «Аграрну самооборону» саме у той момент, коли готувалося силове захоплення підприємств.

Коли директор «Агротісів» Олександр Чубенко повідомив профільні громадські організації про те, що захоплювати його власність їдуть молодики спортивної статури, на допомогу своєму колезі зібралася ледь не уся область сільгоспвиробників. І навіть коли правоохоронці затримали озброєних тітушок у Мелітополі, більшість аграріїв все одно не хотіли повертатися додому і наполягали на візиті до Степанівки 1-ої, щоб з перших уст почути неупереджену інформацію про деталі та учасників злочину.

https://www.facebook.com/100000884737516/videos/1765385196834288/

 

Саме так, завдяки злагодженим діям і небайдужості, як виявилося пізніше, аграріям і вдалося відстояти правду та повернути управління підприємством законному власнику.

«Коли за ПРАВДУ боремося дружньо і щиро, то вона обов’язково ПЕРЕМАГАЄ! Тільки що отримав скріншоти від колег . Підприємства «Агротіс» і «Агротіс Плюс» повернені законним власникам! Впевнений, що більш детальну інформацію в найближчі дні отримаємо від офіційних джерел і владних структур!» ‒ написав аграрій на власній сторінці у Фейсбуці, підкріпивши допис відповідними витримками із офіційних документів. То ж тепер, коли правду вдалося відстояти, настав час покарати усіх винних у цьому злочині осіб.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1843599249270965&set=pcb.1843599922604231&type=3&theater

Читайте також: Рейдерська «пауза» на Запоріжжі

 

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я