Як повідомив директор «Агрофірми Ольвія» Анатолій Тиховод, аграрна спільнота Запорізької області оголосила про створення Аграрної самооборони.

Нагадаємо, раніше саме голова Аграрного союзу Запорізької області, директор «Агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод повідомив суспільство про спробу рейдерського захоплення агропідприємств Олександра Чубенка «Агротіс» та «Агротіс плюс». У телефонній розмові кореспонденту «UGM» Анатолій Тиховод розповів, що про захоплення підприємства стало відомо після того, як бухгалтер підприємства не зміг провести банківські операції. Згодом постраждалий аграрій Олександр Чубенко виявив у реєстрі, що компанію перереєстровано на нових осіб.

Зараз самооборона робить усе можливе, щоб допомогти Олександру Чубенку відстояти власне підприємство.

Крім того, за словами Анатолія Тиховода, днями у Мелітопольському районі був затриманий автобус з тітушками, які їхали з Києва, щоб вивезти зерно та обладнання із юридично захоплених підприємств.

‒ За нашою інформацією, тітушок затримали співробітники Мелітопольського райвідділу. Крім того, із Кропивницького вже виїхала ГО «Аграрна самооборона», яка буде цілодобово охороняти господарства Чубенка, ‒ сказав Тиховод.

‒ Ми проти свавілля. Це об’єднало всіх, ‒ написав фермер з Михайлівського району Сергій Каліман.

Читайте також: Черговий «спалах» рейдерства виявлено на Запоріжжі

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я