Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту «UGM» під час онлайн-конференції «Підсумки роботи аграрної галузі в 2017 році» розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

На питання про те, які наслідки для вітчизняного агросектору матиме скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних чиновник зазначив наступне:

«Ця поправка не є урядовою, вона ініційована в парламенті. Зараз Мінагрополітики проводить розрахунки щодо її впливу на сільгосптоваровиробників та на переробну галузь.

Однозначно можна сказати, що формат її ухвалення, який не передбачав широкого обговорення, не є прийнятним та ставить під питання прогнозованість інвестиційного клімату в країні.

Ми проводимо консультації із членами комітету ВРУ з питань податкової та митної політики і ми розробляємо кроки щодо пом’якшення впливу цієї новації. Зокрема, розглядається варіант її відтермінування до 1.09.2018».

Крім того, політик відзначив, що всіляко підтримує розвиток переробки в Україні та експорт продукції із доданою вартістю. Але водночас наголосив, що це має робитись не за рахунок інших учасників галузі.

 

Читайте також: Эксперт: отмена возмещения НДС при экспорте масличных на руку переработчикам сои и рапса

 

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я