У Кропивницькому відбулася зустріч громадської організації «Спілка Українських Підприємців» з місцевими сільгоспвиробниками.

Протягом понад двохгодинного спілкування з представниками кіровоградського бізнесу представник ради директорів Спілки Катерина Глазкова розповіла про завдання СУП, а також закликала місцевих аграріїв, відомих своєю активною громадсько-політичною позицією, до спільної боротьби за свої права.

– Головні завдання СУП – активний діалог з владою, лобіювання та адвокація задля покращення бізнес-клімату в країні. У нас є 13 профільних комітетів, зокрема і комітет агропродовольчого бізнесу.  Ми відстоюємо інтереси підприємців на всіх рівнях, а також допомагаємо у питаннях захисту бізнесу. Це серйозний напрям роботи, який без допомоги вас, представників бізнесу на місцях, просто неможливий. Країна переповнена випадками рейдерства, неправомірних дій збоку регіональних представників правоохоронних органів.

Власне тому ми ведемо діалог як з владою, так і з силовиками найвищого рівня, щоб у подальшому максимально убезпечити наших аграріїв та інших підприємців від ганебного явища рейдерства, захоплення бізнесу тощо», – наголосила Катерина Глазкова.

– Фермери Кіровоградщини завжди активно відстоюють свої права. Наші люди дуже свідомі, а тому за першого тривожного сигналу готові зібратися і прийти на допомогу одне одному», – відзначив у ході заходу фермер, голова ГС «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько і висловив готовність співпрацювати зі спілкою задля покращення бізнес клімату всередині країни.

Читайте також: Аграрії Кіровоградщини підтримали мітинги про відміну соєвих правок (відео)

 

Специалист по развитию брендов, менеджменту, организации аграрных мероприятий, маркетингу. Спикер.

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я