Кожен, хто займається вирощуванням рослин щороку приймає рішення щодо підбору засобів захисту рослин. Питання вибору ЗЗР досить важливе, адже від цього залежить майбутній врожай та прибуток. Розібратися у тому, на що варто звертати увагу при виборі ЗЗР, нам допомогли спеціалісти ГК «Укравіт».

Внесення ЗЗР

Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 порад, які допоможуть вам правильно обрати засоби захисту рослин.

  1. Репутація виробника та постачальника.

Варто співпрацювати лише з авторитетними виробниками та постачальниками ЗЗР, які мають багаторічний досвід роботи.

  1. Ціна продукції.

Відверто занижені ціни на товар це серйозний привід задуматися на рахунок якісних його характеристик та походження. Виробники оригінальної продукції не можуть запропонувати низьку вартість на свої товари. Вони змушені дотримуватися технології, використовувати якісну сировину та забезпечувати точне дозування діючих речовин, а це, звісно, завжди додаткові витрати.

  1. Якість упаковки та маркування

Більшість виробників ЗЗР для захисту власної продукції від підробок наносять на пакування відповідні захисні знаки. Виробники контрафакту навпаки для фасування застосовують матеріали низької якості, на яких ці знаки зазвичай відсутні. Дуже поширеним способом фальсифікації використання логотипів та дизайну упаковок відомих брендів на продукції під іншою назвою. Таким чином реалізатори намагаються ввести в оману покупців, що порушенням закону.

  1. Спектр дії та час обробки

Буває так що навіть якісні препарати не «спрацьовують» так, як хотілось би. Причиною цьому може бути неправильний регламент застосування (умови, при дотриманні яких препарат повинен максимально ефективно діяти). Порушення умов внесення препаратів найпоширенішою помилкою. При виборі засобу захисту рослин слід значну увагу приділити вказаному регламенту його застосування, а саме фазу розвитку культури, фазу розвитку об’єкта, який ми хочемо знищити (бур’яни, шкідники тощо), конкретно вид цих бур’янів, рекомендовану норму витрати препарату і норму витрати робочого розчину на гектар, а також температурний режим.

  1. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю. Фітотоксичність

Цей аспект особливо важливий при боротьбі з хворобами та шкідниками, які можуть шкодити культурам у період вегетації. Одним із основних чинників відсутність негативного впливу на агрофітоценоз (фітотоксичність, післядія на наступні культури в сівозміні), безпечність для нецільових об’єктів навколишнього природного середовища.

Правильно обирайте засоби захисту рослин, дотримуйтесь регламенту застосування і отримуйте високі врожаї!

Читайте також: Правила використання мінеральних добрив для рослин від «Укравіт»

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я