23 лютого 2018 року в рамках роботи Міжнародних виставок «Зернові технології 2018», «Agro Animal Show 2018» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2018» традиційно відбувся  IV День молодого спеціаліста «Твій професійний старт».

Традиційно відбувся IV День молодого спеціаліста
Традиційно відбувся IV День молодого спеціаліста

У заході взяли участь молоді спеціалісти-аграрії та студенти навчальних закладів з різних регіонів України. Вони отримати інформацію про спеціальні програми стажування від HR-фахівців компаній та познайомилися з потенційними роботодавцями. Відкриті вакансії та пропозиції з працевлаштування  представили провідні компанії, які працюють в сфері аграрного бізнесу: KERNEL, ІМК, Cygnet Agrocompany, ED&F Man Ukraine, ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Хай Філд», ТОВ «Агросем», Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ «Агро Легіон», група компаній VITAGRO, Timac AgroУкраїна, ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», ТОВ «Данон Україна».

Під час «Ярмарки вакансій» учасники події прослухали поради як правильно написати та оформити резюме, пройти співбесіду та більше дізналися про найбільш затребувані професії в аграрному секторі на сьогоднішній день.

«УКАБ започаткувала цю подію 4 роки тому. Студенти з різних регіонів приїжджають на семінар, організований в рамках аграрної виставки. Паралельно з ним відбувається «Ярмарка вакансій». Цього року зареєструвалося близько 800 студентів з різних регіонів України. Студенти мають змогу відвідати виставку, адже організатори влаштовують демотур із супроводом, щоб розповісти про інновації в сільському господарстві», – розповіла Олена Ковтун, заступник генерального директора УКАБ з питань співпраці з аграрними ВНЗ та науковими установами.

За словами Олени Кобернюк, асистентки кафедри землеробства, ґрунтознавства і захисту рослин Подільського державного аграрно-технічного університету, сучасні аграрні підприємства потребують не тільки досвідчених фахівців, а й охоче співпрацюють зі студентами. «Під час виставки аграрні компанії представили відкриті вакансії та пропозиції з працевлаштування. Представники компаній розповіли про програми стажування, основні вимоги до професійних якостей молодих спеціалістів та про актуальні професії на їх підприємствах. Студенти дізналися про останні тенденції на ринку праці та напрямки, за якими вони можуть розвивати свої професійні навички та знання», – заявила вона під час заходу.

Довідково. «День молодого спеціаліста» відбувся за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», спеціалізованого рекрутингового порталу «АгроКар`єра» та ДУ «НТЦ «Агроосвіта».

За матеріалами УКАБ

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я