Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) профінансував у минулому році різноманітні проекти в Україні на суму у 800 мільйонів євро. Це на 37% більше, ніж у 2016 році.

Як розповів у коментарі «Інтерфакс-Україна» директор ЄБРР Шевкі Аджунер, цей показник суттєво зріс у порівнянні з 2016 роком, що дасть українському бізнесу хороший старт і на 2018 рік. Водночас у цьому році у банку планують досягнути показників 2014 та 2015 років, коли інвестиції ЄБРР в Україну перевищували один мільярд євро.

Крім того, голова ЄБРР наголосив, що об’єм інвестицій у 2018 році залежатиме відразу від декількох складових, у тому числі й від розвитку приватизаційних процесів, які дадуть змогу залучити значно більше іноземних інвесторів.

‒ У 2017 році ми також активно співпрацювали з ЄБРР по одній із запропонованих банком грантових програм, ‒ відзначив у коментарі кореспонденту «UGM» власник Торгового дому «Соєвий вік», засновник групи компаній UA Group Олександр Ушаков. ‒ ЄБРР дає можливість українському бізнесу, зокрема сільськогосподарському, розвиватися значно швидшими темпами. Адже надані банком кошти йдуть у першу чергу на удосконалення існуючого обладнання, модернізацію процесів на виробництві. Нам є що запропонувати європейським партнерам, тому, власне, ми отримуємо необхідне фінансування на впровадження цих проектів у життя. Зважаючи на цей факт, я прогнозую лише збільшення іноземного інвестиційного капіталу в агропромисловий комплекс України у найближчі декілька років, ‒ переконаний Олександр Ушаков.

Читайте також: Эксперт ЕБРР: Будущее АПК ‒ за кооперацией

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я