Першим містом, яке прийматиме виставку наприкінці квітня, як і минулого року, стане Львів. Згодом вже у липні Агропорт завітає у Херсон. А заверштиме рік агровиставок у вітчизняних аеропортах аналогічний захід у Харкові.

 

«АГРОПОРТ Україна» є одним з найбільших агрофорумів в Східній Європі, мета якого – сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

Завершуючи 5-річну стратегію розвитку «Локалізація агробізнесу – фокус в регіони», з 2018 року АГРОПОРТ буде постійно проходити в трьох містах і охоплювати інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників та представників харчової промисловості:

 

AGROPORT West Lviv 2018 (19–21 квітня, Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Д.Галицького)

AGROPORT South Kherson 2018 (26–28 липня, Міжнародний аеропорт “Херсон”)

AGROPORT East Kharkiv (11–13 жовтня, Міжнародний аеропорт “Харків”)

Незмінними майданчиками для виставкової експозиції та ділових зустрічей залишаються термінали і привокзальні площі міжнародних аеропортів цих міст.

АГРОПОРТ УКРАЇНА™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Читайте також: «Зерновые технологии 2018»: 200 компаний уже подтвердили свое участие

 

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я