Цими днями на базі черкаського аеропорту стартував другий аграрний експо-фест AGROSHOW UKRAINE 2018! Учасниками та гостями заходу стали сільгоспвиробники, фермери та підприємці з багатьох куточків України.

У перший день виставки на всіх відвідувачів AGROSHOW чекало відкриття із традиційним парадом сільськогосподарської техніки, виступи «Agro Ladies», велика кількість тест-драйвів, майстер-класів та ділової програми. Детальніше, як це було, у нашому фото- та відеоогляді.

Нагадаємо, AGROSHOW – це ділове середовище у географічному центрі – Черкасах, що об’єднує інтереси компаній-учасників з різних регіонів України, з-за кордону та більше 5000 відвідувачів щороку. Це місце для діалогу приватного бізнесу, держави, профільних асоціацій та іноземних представників.

У 2018 році Виставка проходитиме під гаслом: «Покажи, як ти можеш!» задля стимулювання учасників представити свою компанію на виставці по-новому, використовуючи широкий спектр маркетингових інструментів, що надають організатори AGROSHOW, які відкриті до ідей учасників та готові допомогти в їх реалізації.

Читайте також: До встречи на Agro Innovations Forum 2018!

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я