Шість законопроектів, що стосуються аграрного сектору, розгляне Верховна Рада у четвер, 5 липня. Відповідне рішення ухвалили на погоджувальній раді, повідомив заступник голови комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

Також профільний комітет просить включити до порядку денного проекти законів щодо органіки, безпеки харчових продуктів та фермерських господарств.

За його словами, до порядку денного включили законопроекти № 5448-д, № 4532, №6527-д, №8121, №7060 та №6049-д.

Також профільний комітет звернувся з проханням розглянути так звані євроінтеграційні законопроекти. Зокрема, № 8450 – про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів, № 8171 про основні засади державної аграрної політики, та № 6673 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур.

За словами Бакуменка, ці законопроекти мають на меті удосконалити органічне виробництво в Україні, поінформованість споживачів щодо харчових продуктів, розвитку бурякоцукрової галузі, стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, а також удосконалення земельного законодавства.

Агробізнес Сьогодні

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я