На Миколаївщині зайнялося поле з пшеницею. Втім оперативні дії фермера і рятувальників дозволили швидко ліквідувати пожежу, зберігши при цьому близько 100 гектар пшениці. Що це було – підпал чи нещасний випадок, спричинений напрочуд спекотною погодою, наразі встановлюється.

За інформацією ГУ ДСНС у Миколаївській області, 18 червня о 15.20 на номер Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу неподалік села Добре Баштанського району. Директор одного з сільгосппідприємств повідомив, що вогонь розповсюдився на поле із пшеницею.

«До ліквідації пожежі залучилось пожежно-рятувальне відділення 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області у складі 5 осіб, дві одиниці пристосованої для цілей пожежогасіння техніки та 8 чоловік населення від сільгоспвиробника.

Завдяки спільним діям вдалося не допустити розповсюдження пожежі на велику площу та врятувати близько 100 гектар пшениці. Вогнем знищено 4 гектари. Причина пожежі та збитки встановлюються», – йдеться у повідомленні рятувальників.

Зазначимо, майже ідентичний випадок займання поля з пшеницею зафіксовано у Запорізькій області. Щоправда там постраждали приблизно 94 га землі. Інцидент стався у смт Веселе Веселівського району Запорізької області. Для гасіння пожежі залучили 18 рятувальників та 10 одиниць техніки.

Читайте також: Повна деградація. Хто псує український чорнозем

Єлизавета Гречана

Моя земля – моя любов…

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я